facebook

Kalendarz spotkań

<
>
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Zapisy
Historia pewnej dziewczyny


Szybkie Randki w Rzeszowie

Minęło dwa tygodnie odkąd się zapisała na szybkie randki. Jest lekko poddenerwowana. Ubiera lepsze ciuchy, maluje się delikatnie i oczywiście używa ulubionej perfumy.

 

Już nieraz faceci komplementowali ten zapach. Przed wejściem do klubu serce zaczyna Jej bić coraz szybciej. Czuje się jak w podstawówce gdy miała recytować kolejny wierszyk. W środku widzi już kilka dziewczyn i paru facetów.

 

Prowadzący witają Ją z uśmiechem na twarzy. Podchodzi do baru i zamawia drinka Siadaa przy stoliku, dostaje identyfikator z imieniem i numerkiem. Zaczyna się. Jej Pierwsza Szybka Randka w Rzeszowie. Najpierw Nr 3, Wojtek. Rozmowa się nie klei. Druga podobnie. Teraz trzecia: w końcu jakiś przystojny facet.

 

Jak to możliwe, że takie ciacho jest zarazem zabawny i potrafi Ją zaintrygować. Mówi mało o sobie ale wydaje Ci się, że nadają na tych samych falach… Ding-dong. Skończył się czas. Tym razem te 7 minut minęło zdecydowanie zbyt szybko. Przychodzi kolejny facet ale Ona ciągle myśli o tym jednym...

 

Wieczorem dostaje e-maila od organizatora Szybkich Randek. Piszczy z zachwytu. Tak! ON również zaznaczył, że mu się spodobała. Dostała jego adres mailowy. Ma w dupie to, że dziewczyna nie powinna pierwsza pisać do gościa, przecież to może być TEN jedyny…

Tak właśnie może wyglądać i Twoja historia jeśli tylko dasz szanse sobie i zapiszesz się na Szybkie Randki w Rzeszowie.
Prowadzimy spotkania dla singli z całego Podkarpacia oczywiście wszystko w eleganckiej restauracji w rynku Rzeszowa. Więc jeśli znudziły Ci się już randki online, albo chodzenie na imprezy w Rzeszowie, Mielcu, Krośnie czy nawet Przemyślu, to zapraszamy na nieco inny sposób na poznanie fajnych ludzi. Speed Dating na Podkarpaciu to może być coś co w końcu zadziała. Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z czymś takim jak szybkie randki to wpisz w google Szybkie Randki Rzeszów i zobacz jak to wygląda w oczach naszych klientów. Właśnie to sprawia, że strona Szybkie Randki Rzeszów jest najpopularniejsza na Podkarpaciu.