facebook

Kalendarz spotkań

<
>
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Zapisy
Historia pewnej dziewczyny


Szybkie Randki w Rzeszowie

Minęło dwa tygodnie odkąd się zapisała na szybkie randki w Rzeszowie. Jest lekko poddenerwowana. Ubiera lepsze ciuchy, maluje się delikatnie i oczywiście używa ulubionej perfumy. Już nieraz faceci komplementowali ten zapach więc na speed dating na pewno nie zaszkodzi.

Przed wejściem do restauracji serce zaczyna Jej bić coraz szybciej. Czuje się jak w podstawówce gdy miała recytować kolejny wierszyk. W środku widzi już kilka dziewczyn i paru facetów którzy wnioskując po zachowaniu też pierwszy raz są na Szybkich Randkach w Rzeszowie.

Prowadzący witają Ją z uśmiechem na twarzy. Po rejestracji podchodzi do baru i zamawia drinka. Siada przy stoliku, dostaje identyfikator z imieniem i numerkiem. Zaczyna się jej Pierwsza Szybka Randka w Rzeszowie. Najpierw Nr 3, Wojtek. Rozmowa się nie klei. Druga podobnie. Teraz trzecia: w końcu jakiś przystojny facet.

Jak to możliwe, że takie ciacho jest zarazem zabawny i potrafi Ją zaintrygować. Mówi mało o sobie ale wydaje Ci się, że nadają na tych samych falach… Ding-dong. Skończył się czas. Tym razem te 7 minut minęło zdecydowanie zbyt szybko. Przychodzi kolejny facet ale Ona ciągle myśli o tym jednym...

Wieczorem dostaje e-maila od organizatora Szybkich Randek. Piszczy z zachwytu. Tak! ON również zaznaczył, że mu się spodobała. Dostała jego adres mailowy. Ma w dupie to, że dziewczyna nie powinna pierwsza pisać do gościa, przecież to może być TEN jedyny…

Tak właśnie może wyglądać i Twoja historia jeśli tylko dasz szanse sobie i zapiszesz się na Szybkie Randki w Rzeszowie.
Prowadzimy spotkania dla singli z całego Podkarpacia oczywiście wszystko w eleganckiej restauracji w rynku Rzeszowa. Więc jeśli znudziły Ci się już randki online, albo chodzenie na imprezy w Rzeszowie, Mielcu, Krośnie czy nawet Przemyślu, to zapraszamy na nieco inny sposób na poznanie fajnych ludzi. Speed Dating na Podkarpaciu to może być coś co w końcu zadziała. Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z czymś takim jak szybkie randki to wpisz w google Szybkie Randki Rzeszów i zobacz jak to wygląda w oczach naszych klientów. Właśnie to sprawia, że strona Szybkie Randki Rzeszów jest najpopularniejsza na Podkarpaciu.