facebook

Zasady

Zasady Szybkie Randki Rzeszów:

 

  • Kobiety dostają przy wejściu identyfikatory z numerami od 1 do 15 i swoim imieniem, następnie siadają przy stolikach z tymi numerami. Nie opuszczają swoich stanowisk przez cały czas trwania Szybkich Randek

 

  • Mężczyźni również dostają identyfikatory z imieniem oraz numerem od 1 do 15

 

  • Na początku każdy z mężczyzn dosiada się do stolika, którego numer odpowiada numerowi mężczyzny.

 

  • Tak dobrane „pary” rozmawiają przez 7 minut.

 

  • Po tym czasie na znak organizatora wszyscy faceci wstają od stolików i przechodzą do stolika z numerem o jeden większym., czyli jeśli wcześniej byłem przy nr 4 to idę do 5. itd.(z nr 15 idę do nr 1).

 

  • Każdy uczestnik dostaje długopis i dwa formularze. Na jednym zamieszcza swoje notatki na temat poznanej osoby. Na drugim zaznacza numerek osób które mu się spodobały i do których chciałby dostać e-maila – ten formularz później oddajemy organizatorowi.

 

  • Jeśli jakieś osoby nawzajem wybrały siebie podczas Szybkiej Randki to organizator po imprezie wysyła obydwu osobom ich adresy e mailowe.

 

  • Jeśli np. Marcin z numerem 9 zaznaczył, że spodobała mu się dziewczyna nr.6 Monika, ale ona nie zaznaczyła jego to, żadne z nich nie dostanie adresu e-mail do drugiej osoby.

 

Jeśli coś jest niejasne albo masz więcej pytań. Będziemy bardziej niż zadowoleni jeśli napiszesz do nas abyśmy mogli dokładnie wszystko Ci wytłumaczyć.


29 odpowiedzi na “Zasady”

 1. Andrzej pisze:

  Widzę że macie państwo fajną zabawę no na pewno z przyjemnością się przyłączę przyszłej zimy

 2. Sebek pisze:

  Ile wcześniej dostajemy informacje ze randki się odbędą i czy wiadomo kiedy na najbliższym czasie odbędą się studenckie ?

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Informację o randkach i o miejscu są kilka dni przed randkami.
   Na razie nie przewidujemy studenckich randek.

 3. Maciek pisze:

  Czytałem gdzieś w necie że nawet osoby nieśmiałe mogą przyjść na takie spotkanie bo do takich należę i cz do was przychodzą takie osoby ?

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Witam. Oczywiście, że zdarzają się osoby nieśmiałe i tak samo przychodzą dusze towarzystwa 😛 Także, spośród kilkunastu osób mozna trafić na wiele osobowości. Więc zapraszamy 🙂

 4. Mirek pisze:

  W jakich godzinach odbywają się randki studenckie?

 5. marek pisze:

  Cześć.
  A co w przypadku, kiedy zaznaczę kilka kobiet i kilka zaznaczy mnie, mam dogrywkę, (żartowałem) z wszystkimi się nie umówię.

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Witam,
   sam decydujesz, z którą kobietą chcesz podtrzymać znajomość 😉 W przypadku zgodności Panie również dostają Twojego maila, więc również mogą zagadać.
   Powodzenia!

 6. Takisobie pisze:

  Witam,
  czy zawsze jest komplet uczestników ? Czy np. jeśli nie ma równej ilości panów i pań zostaje spotkanie odwołane ?

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Witamy,
   z reguły jest komplet uczestników, ale w przypadku kiedy ktoś nie dotrze na miejsce, spotkanie i tak się odbywa.
   Pozdrawiamy

 7. Tomek pisze:

  Witam. moim zdaniem podział na grupy wiekowe jest niepotrzebnym utrudnieniem. Niejednokrotnie starszej pani pasuje młodszy mężczyzna, czy młodszej pani starszy mężczyzna. Po co taki podział? Przecież rozmowa w cztery oczy dwojga tak czy inaczej dorosłych ludzi doskonale weryfikuje zainteresowania i potrzeby obojga.

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Ma Pan rację. Jednak charakterystyka naszej działalności zmusza nasz do tego aby tworzyć grupy wiekowe które najbardziej będą odpowiadały na potrzeby ogółu a nie jednostki 🙂

 8. Iwona pisze:

  Mam pytanie – opłata dotyczy jednego spotkania czy więcej?

 9. Piters pisze:

  A czy na klasyczne randki może zapisać się mężczyzna który ma 28 lat?

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Teoretycznie na to nie pozwalamy, natomiast w praktyce nie zaglądamy nikomu do dowodu. Natomiast zawsze po spotkaniu pytamy Pań i Panów czy ktoś im nie przeszkadzał, lub nie wydał się dziwny. W takim wypadku taką osobę wrzucamy na czarną listę i nie zapisujemy na kolejne spotkanie.
   Także w praktyce – może się Pan zapisać, ale jeśli się okaże że którejś Pani będzie przeszkadzała Pana osoba lub wiek to grozi to zakazem uczestnictwa w przyszłości 🙂

 10. Majka pisze:

  Czy na te randki mogą przychodzić żonaci (mężatki) którym nie za bardzo dobrze zapewne układa się w ich związku i chcieliby poznać kogoś na zasadach zupełnie niezobowiązujących ?

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   To jest już kwestia indywidualna każdej osoby. W żadnym wypadku nie interesujemy się stanem cywilnym osób które do nas przychodzą.
   Nie oceniamy, nie zabraniamy, nie komentujemy jeśli takie wypadki się zdarzają.
   Jednak obiektywnie patrząc po osobach które przychodzą, wydaje nam się że takie przypadki to nie więcej niż kilka % uczestników.

 11. Tom pisze:

  Dzień dobry,
  Opłaciłem już “Szybką randkę” na najbliższy termin, tylko stan osobowy cały czas utrzymuje się na poziomie 1 kobieta i dwu mężczyzn.
  Jaki sens wtedy ma organizacja, takie spotkanie w ogóle? I czy następuje zwrot środków, jeżeli do “Szybkiej randki” nie dojdzie, bo nie widzę sensu uskuteczniania przez Was czegoś przy stanie trzyosobowym… Poza tym, czemu nie ma normalnego formularza kontaktowego lub możliwości kontaktu telefonicznego z Organizatorem????
  Proszę o odpowiedź.

  • Szybkie Randki Rzeszów pisze:

   Witam serdecznie
   1. Kiedy nie zbierzemy odpowiedniej grupy (minimum 7 pań i 7 panów) o spotkanie zostaje odwołane
   2. Jeśli ktoś wybrał płatność przelewem a spotkanie się nie odbędzie to środki oczywiście są zwracane, informujemy o tym zawsze mailowo
   3. Kalendarz na stronie głównej jest aktualizowany ręcznie – czasami nawet co 3 dni, dlatego czasami zdarza się że jest zapisanych więcej osób (nigdy mniej!) niż jest to widoczne
   4. Kontakt jest możliwy pod adresem mailowym, z którego przychodzi potwierdzenie zapisu na szybką randkę
   5. Kontakt telefoniczny jest możliwy tylko po zarejestrowaniu, 2-3 dni przed spotkaniem zawsze rozsyłamy smsy z prośbą o potwierdzenie spotkania. W innych przypadkach nie widzimy potrzeby kontaktu telefonicznego, dlatego nie udostępniamy numerów na stronie. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na niej lub rozsyłamy je mailowo.

   Pozdrawiam

 12. Pablo pisze:

  Cześć,
  czy jeśli zdarzy się tak, że nikt przez nikogo nie będzie zaznaczony to informujecie, że tym razem nie miało się tego szczęścia czy w ogóle nie kontaktujecie się z osobami po randkach?

  • admin pisze:

   Cześć. Oczywiście, zawsze dajemy informacje o tym ile osób Ciebie zaznaczyło, natomiast kontakt przekazujemy tylko do tych których zaznaczyłeś również ty.

 13. Andrzej pisze:

  Witam.
  Tak się zastanawiam,skoro wcześniej trwają zapisy na te spotkania to na jakiej podstawie ustala się ich termin? Czy uczestnicy sami sobie wybierają termin? Skąd np będzie wiadomo w jaki dzień te spotkania odbędą się w listopadzie br roku?

  • admin pisze:

   Na spotkania klasyczne i studenckie terminy są podawane na bieżąco w kalendarzu i zapisujemy się na konkretny termin. Jeśli chodzi o spotkania dojrzałe czyli pani 35+ a panowie 40+ to zbieramy grupę po 20 chętnych osób i wtedy ustalamy termin i rozsyłamy informacje zainteresowanym osobom.

 14. Łukasz pisze:

  Hejka
  Pytanko – czy uczestnicy mogą zaznaczyć tylko jedną osobę? Czyli jeśli np spodobały mi się 3 dziewczyny i chciałbym zaznaczyć wszystkie 3, by w przypadku gdy tylko jedna z tej trójki zaznaczy mnie nadal móc kogoś bliżej poznać to czy mam taką możliwość? Szkoda by było jakbym mógł zaznaczyć tylko jedną

  • admin pisze:

   Cześć!

   Możesz zaznaczyć tyle osób ile zechcesz! Jednak kontakt przekazujemy tylko w wypadku kiedy druga osoba też Ciebie zaznaczy. Jeśli bardzo chcesz ją poznać to możesz zawsze przyjść na kolejne spotkanie – nie ma gwarancji że będzie tam też ta osoba, ale zawsze warto spróbować :)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available